Fikret Orman’dan Mario Gomez transferi için açıklama

Fikret Orman’dan Mario Gomez transferi için açıklama

Mario Gomez, Beşiktaş’a geri mi dönecek? Alvaro Negredo’yu takımdan göndermek isteyen Beşiktaş’ın flaş bir hamle yaparak Mario Gomez ile görüşmelere başladığı iddia edildi.

Habertürk Gazetesi Beşiktaş muhabiri Kartal Yiğit’in haberine göre; Beşiktaş, Alvaro Negredo’yu takımdan göndermesi halinde Mario Gomez’i yeniden takıma katmak için Alman futbolcu ile her konuda anlaşmaya vardı. 4.3 milyon euro maaş alan Negredo, siyah-beyazlı formaya veda ettiği gün Beşiktaş, Mario Gomez’in yeniden siyah-beyazlı formayı giyeceğini açıkladı. Yiğit’in haberi Beşiktaş gündemine bomba gibi düşerken, siyah-beyazlı camiadan şu ana kadar bu konu hakkında herhangi bir açıklama yapılmaması kafalardaki soru işaretlerini daha da arttırdı.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman da bugün siyah-beyazlı kulübün bayramlaşma töreninde açıklamalarda bulunarak; “Gomez gündemimide değil” dedi. 

Kısa bir süre önce Mario Gomez’in transfer gündemlerinde yer almadığını ifade eden Orman, “Mario Gomez’i biz göndermek istemedik, kendisi ayrılmak istedi, biz kalmasını çok istedik. Mario Gomez’den bize bir talep yok, dolayısıyla bizim de kendisiyle ilgili bir düşüncemiz yok. Gomez’i taraftarımız çok seviyor, Ferdinand etkisi yarattı ancak Beşiktaş’ın forvet transferinden önce ofansif orta saha oyuncusu ile ilgileniyoruz, bizim için daha doğru strateji” ifadelerini kullanmıştı.

İLGİLİ VİDEO

Fikret Orman’dan Mario Gomez transferi için açıklama www.gecmisegidelim.com

Kanalımızın URL’si: https://www.youtube.com/c/BaksanaBaksanaCom

baksanabaksana.com
gecmisegidelim.com

Sitemizdeki bütün paylaşımlar Sosyal Sitelerden alıntıdır!

Paylaşın!


Bir cevap yazınE-posta hesabınız yayımlanmayacak.